Z życia uczelni

tytulowe
15 marca na Wydziale Humanistycznym odbyło się spotkanie informacyjne nt. programu Erasmus+ . Wydarzenie, skierowane do studentów, przygotowane było przez Dział Nauki i Współpracy z Zagranicą, we współpracy z pracownikami wydziału i Buddies – studentami, którzy wrócili z wyjazdu erasmusowego. Podczas krótkiej prezentacji społeczność studencka dowiedziała się jakie są zasady programu Erasmus+, w jaki sposób wziąć udział w rekrutacji na wyjazd na studia w semestrze zimowym i letnim 2017/2018, jakie dokumenty aplikacyjne przygotować.

Głos również zabrał student Konrad Radomyski – uczestnik Erasmusa, który podzielił się swoimi wrażeniami z pobytu w niemieckim Bochum. Po części informacyjnej ogólnej, dostępny był jeszcze punkt informacyjny przy którym można było uzyskać szczegółowe informacje. Mamy nadzieję, że to spotkanie stanie się inspiracją dla studentów, którzy rozważą możliwość własnego wyjazdu na studia za granicą, zachęceni przez kolegów, którzy już wcześniej się odważyli i bardzo polecają to doświadczenie.

Informacje z prezentacji znajdują się tutaj.

Maj 2017

24 maja: Jackonalia
26 maja: Wiosenna Giełda Piosenki
27 maja: Uniwersytet Otwarty