Studium Języków Obcych UP-H zachęca wszystkich pracowników do przystąpienia do certyfikowanego międzynarodowego egzaminu TOEIC (Test of English for International Communication) Listening and Reading dla Wszystkich, testującego biegłość posługiwania się językiem angielskim.

Jest to najczęściej wybierany na świecie egzamin językowy, do którego rocznie podchodzi ok. 7 milionów kandydatów. Certyfikat TOEIC uznawany jest przez ponad 14 000 firm i korporacji na całym świecie, i skupia się na praktycznej stronie znajomości języka. Efektem podejścia do tego egzaminu będzie uzyskanie powszechnie uznawanego certyfikatu, stanowiącego potwierdzenie kompetencji językowych.

Egzamin TOEIC® z wynikiem 700 punktów stanowi także podstawę do zwolnienia kandydatów z egzaminu doktorskiego w zakresie nowożytnego języka obcego.

Zapraszamy do zarejestrowania się na najbliższą sesję egzaminu TOEIC organizowaną przez Studium Języków Obcych, która planowana jest na 08.09.2017 lub 15.09.2017.

Opłata za udział w egzaminie wynosi 50 zł. Jest to cena promocyjna dla naszej Uczelni i obejmuje cenę materiałów egzaminacyjnych – książki z testem (cena certyfikatu to dodatkowe 145 zł; wykupienie certyfikatu nie jest konieczne).

Wstępne zgłoszenia należy wysyłać drogą elektroniczną na adres
do 16.06.2017. W zgłoszeniu należy podać swoje imię i nazwisko oraz nazwę jednostki. Po zakończeniu rejestracji osoby zainteresowane otrzymają dalsze informacje i instrukcje drogą mailową.

W przypadku zgłoszenia się mniejszej liczby kandydatów niż 10, egzamin nie będzie mógł może się odbyć.

W celu uzyskania bliższych informacji o egzaminie TOEIC Listening &Reading zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.sjo.uph.edu.pl/certyfikat-bieglosci-jezykowej-toeic/informacje-ogolne.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w egzaminie.
Uprzejmie informuję całą społeczność akademicką, szkolną i pozaszkolną, że J.M. Rektor Uniwersytetu Przyrodniczo Humanistycznego w Siedlcach – prof. dr hab. Tamara Zacharuk, wyraziła zgodę na zorganizowanie w dniach 19-22.10.2017 r., dziewiętnastej edycji Festiwalu Nauki i Sztuki.

Mając zgodę i rektorskie wsparcie, w imieniu komitetu organizacyjnego zapraszam wszystkich zainteresowanych pracowników i studentów, dotychczas z nami współpracujących i nowych Partnerów, do składania propozycji wykładów, pokazów, ćwiczeń, seminariów, wystaw, sesji tematycznych i konferencji, które chcielibyście Państwo zrealizować w programie festiwalu. Zaproszenie jest kierowane nie tylko do środowiska akademickiego naszego miasta. Nawiążemy chętnie programową współpracę z Partnerami z zewnątrz, w tym z towarzystwami naukowymi, szkołami, instytucjami, organizacjami, które chciałyby aktywnie uczestniczyć w przygotowaniach i przeprowadzeniu festiwalu. Każdy, kto ma dobry pomysł i chciałby zrealizować go w ramach festiwalowego upowszechniania wiedzy, będzie mile widziany. Organizatorom, zależy szczególnie na różnorodności dziedzin i dyscyplin naukowych oraz form przekazu wiedzy, ponieważ w różnorodności tkwi tajemnica powodzenia tej edukacyjnej imprezy. Tych, którzy chcieliby wesprzeć Festiwal materialnie proszę: zostań mecenasem tej szlachetnej imprezy - to doprawdy prawdziwy zaszczyt!

Zorganizujmy wspólnie kolejny Festiwal Nauki i Sztuki! Do „dwudziestki” jest coraz bliżej. Zbiegnie się ona w czasie z pięćdziesiątymi urodzinami naszego Uniwersytetu, w roku 2019.

W latach ubiegłych apelowałem do akademickiej społeczności, a w tym roku apel powtarzam: „Oprawmy naszą wiedzę w festiwalowe ramy i zaprezentujmy ją społeczeństwu naszego miasta i regionu. Niech przyciągnie tłumy osób zainteresowanych własnym intelektualnym rozwojem”. Zapraszam zainteresowane osoby do programowej i organizacyjnej współpracy. Z pozdrowieniem - Ryszard Kowalski

Ważna uwaga. Propozycje do programu można zgłaszać nie później niż do 8 września 2017 r. Wcześniejsze zgłoszenie ułatwi pracę nad konstrukcją programu, dlatego bardzo o to proszę.

Formularz zgłoszeniowy (do pobrania)Dane kontaktowe koordynatora z ramienia UPH:
dr Ryszard Kowalski,
Instytut Biologii,
ul. Bolesława Prusa 12, 08-110 Siedlce.
Tel. 25 6431206, 602688622,
www.festiwal.uph.edu.pl

Jesteśmy także na Facebooku
https://www.facebook.com/Festiwal-Nauki-i-Sztuki-w-Siedlcach-749374248522351/

zajecia kulturystyka
mistrzostwa pracownikow 2
mistrzostwa pracownikow 1

Подкатегории