tytulowa
Międzynarodowy Certyfikat TOEIC – mistrzowie języka angielskiego w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. W bieżącym semestrze studenci naszej Uczelni mieli okazję sprawdzić swój poziom znajomości języka angielskiego przystępując do międzynarodowego egzaminu TOEIC Listening & Reading, który odbył się w Auli Wydziału Humanistycznego UP-H w dwóch turach 18 i 25.11.2016 r. Egzamin został przeprowadzony przez pracowników Studium Języków Obcych UP-H w Siedlcach.

Na słowa uznania i wyróżnienia zasługują następujące osoby, które osiągnęły wynik z egzaminu na poziomie C1 (wg skali biegłości językowej Rady Europy - CEF):

1.     Kozioł Artur, WNŚ, Informatyka
2.     Krasuski Krzysztof, WH, Filologia angielska
3.     Prokurat Wojciech, WNŚ, Informatyka

Ponadto, 8 osób uzyskało wynik na poziomie B2 oraz 11 na poziomie B1. Gratulujemy i dziękujemy za udział.

Zapraszamy wszystkich chętnych studentów na kolejną sesję egzaminacyjną w semestrze letnim. Więcej informacji o terminach i rejestracji na egzamin tutaj.

Osoby chętne mogą sprawdzić swój poziom biegłości językowej rozwiązując próbny test TOEIC tutaj.