tytuloweFinał konkursu „Daj się zatrudnić – czyli twoje wyjątkowe CV" już za nami. W dniu 12 stycznia br. w auli Biblioteki Głównej odbyła się gala finałowa konkursu. Podczas wystąpienia Prorektor ds. rozwoju prof. dr hab. inż. Zbigniew Karczmarzyk podziękował uczestnikom za udział w konkursie, a specjalne podziękowania złożył partnerom, sponsorom i patronom medialnym za nieocenioną pomoc w przygotowaniu i realizacji konkursu. Pan Piotr Karaś dyrektor siedleckiej Filii WUP w Warszawie podkreślił jak ważny jest udział studentów w tego typu wydarzeniach, ponieważ pozwala to nabyć niezbędne doświadczenie i przygotować się do poruszania się po rynku pracy.

Członkowie jury pan Prorektor ds. rozwoju prof. dr hab. inż. Zbigniew Karczmarzyk, pan Piotr Karaś dyrektor siedleckiej Filii WUP w Warszawie, pan Paweł Trojanowski kierownik Zespołu ds. Regionalnej Polityki Rynku Pracy i EFS, pan Ireneusz Sobiczewski kierownik centrum informacji i planowania kariery zawodowej WUP filia w Sielcach, pani Magdalena Waldzińska Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach, pani Zofia Denysiuk Salus Rahmedica, pani Edyta Ślubowska dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Siedlcach

Spośród jedenastki finalistów, którzy zaprezentowali się podczas Gali komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców.

I miejsce i nagrody o łącznej wartości 2100 zł przyznano pani Paulina Cybulska studentce kierunku dietetyka.
II miejsce i nagrody o łącznej wartości 1740 zł otrzymał pan Przemysław Mazurczak - student kierunku bezpieczeństwo narodowe.
III miejsce i nagrody o łącznej wartości 1680 zł otrzymał pan Przemysław Sergiej student kierunku zarządzanie.

Nagrodę publiczności zdobyła pani Paulina Cybulska studentka kierunku dietetyka.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy wygranej!!!

Serdecznie dziękujemy partnerom medialnym TV Wschód, Radio Eska, Życie Siedleckie, Podlasie24, Radio Podlasie za współpracę.

Sponsorami konkursu byli: Europosłanka Julia Pitera, Euroschool, NOVO Finanse, Kwadratura EU, Salus Rehmedica, Bollywood-Hollywood.

Szczegóły na www.konkurs.biurokarier.uph.edu.pl

Relacja:
TV Wschód
Życie Siedleckie
Podlasie 24

Fotogaleria