tytulowe
W sobotę 14 stycznia odbyły się kolejne w tym roku akademickim zajęcia w Uniwersytecie Dziecięcym. Dr Rafał Dmowski (Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych) poprowadził dla dzieci wykład pt. "Historia bajek animowanych".
W trakcie spotkania dowiedzieliśmy się m.in. jak na przestrzeni minionego stulecia zmieniały się techniki animacji, od ręcznie rysowanej grafiki po tworzoną komputerowo. Nasze sobotnie spotkanie okazało się wspaniałą podróżą w czasie również dla rodziców. Z przyjemnością przypomnieliśmy sobie bajki z naszego dzieciństwa.
Dziękujemy studentom, którzy wspierają nas przy organizacji zajęć dla najmłodszych. Minionej soboty pomagały nam: Milena Gęsina i Katarzyna Starzyńska (zarządzanie).

Kolejne spotkanie w Uniwersytecie Dziecięcym już za miesiąc. Zajęcia z turystyki i rekreacji poprowadzi dr Andrzej Soroka (Instytut Nauk o Zdrowiu).

Fotogaleria: