tytulowaW sobotę 4 lutego odbyły się kolejne zajęcia w Uniwersytecie Dziecięcym. Spotkanie poprowadzili studenci kierunku turystyka i rekreacja: Łukasz Skoniecki (główny prowadzący), Monika Koc, Patrycja Czerwińska, Angelika Matejek, Paulina Krasuska, Adrian Wyrzykowski, Paweł Maksymiuk, Kamil Bieliński, Kamil Płotczyk, pod opieką pana dr Andrzeja Soroki (Instytut Nauk o Zdrowiu). Studenci przygotowali dla dzieci mnóstwo zabaw i innych atrakcji. Studentki przepięknie malowały dzieciom buźki, a z balonów animacyjnych tworzyły razem z maluchami żyrafy, pieski i inne niesamowite rzeczy. W trakcie zajęć, nasi najmłodsi studenci bawili się ze swoimi starszymi kolegami w wiele zabaw, m.in. w wywoływankę oraz z użyciem chusty animacyjnej.

Minionej soboty, przy organizacji zajęć pomagały nam: Anna Adamiak (zarządzanie) i Marlena Derlicka (bezpieczeństwo narodowe), za co im dziękujemy. Naszym najmłodszym studentom i ich opekunom dziekujemy za wsparcie zbiórki dla zwierząt.
Kolejne spotkanie w Uniwersytecie Dziecięcym już za miesiąc. Zajęcia pt. "Ekwador. Historia i współczesność" poprowadzi mgr Marek Łasisz (archeolog, kulturoznawca).

Zajęcia w Uniwersytecie Dziecięcym na naszym kanale You Tube (link do materiału)...

Fotogaleria: