tytuloweW sobotę 25 marca nasi najmłodsi studenci, w trakcie zajęć "Ekwador. Historia i współczesność", odbyli podróż do Ameryki Płd. Spotkanie poprowadził mgr Marek Łasisz (archeolog, kulturoznawca, podróżnik). W trakcie wykładu poznaliśmy nietypowe przysmaki ekwadorskiej kuchni, a także kulturę, sztukę i architekturę kraju. Zobaczyliśmy wspaniałe zdjęcia wykonane podczas podróży po Ameryce Środkowej, a mali żacy mieli okazję przymierzyć ekwadorskie, ręcznie tkane ponczo. Minionej soboty, przy organizacji zajęć pomagały nam nasze studentki: Anna Adamiak (zarządzanie), Weronika Wawer (zarządzanie) i Marlena Derlicka (bezpieczeństwo narodowe).

Kolejne spotkanie w Uniwersytecie Dziecięcym już za miesiąc. Tym razem wybierzemy się do Muzeum Regionalnego w Siedlcach.

Fotogaleria: