tytuloweMistrzem tegorocznych Międzywydziałowych Igrzysk Kariery i zdobywcą statuetki oraz nagrody głównej w postaci wyjazdu studyjnego do Parlamentu Europejskiego w Brukseli na zaproszenie pani Julii Pitery jest drużyna Wydziału Humanistycznego. Wydział Humanistyczny reprezentowali: Izabela Bojko, Marlena Derlicka, Karolina Sówka oraz Damian Kruk.

Emocje narastały z każdym etapem. Wszystkie drużyny były znakomicie przygotowane, a rywalizacja była wyrównana. Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi, ogromnego zasobu wiedzy i zaangażowania. W finałowej rozgrywce zmierzyły się drużyny Wydziału Nauk Ścisłych i Wydziału Humanistycznego.
Reprezentanci Wydziału Nauk Ścisłych rozpoczynali finał na prowadzeniu dzięki  zachowanym szansom z przedostatniej rundy. Do samego końca towarzyszył obu drużynom dreszczyk emocji i zdrowa rywalizacja!

Swoją obecnością zaszczycili nas: Prorektor ds. rozwoju UPH - prof. Zbigniew Karczmarzyk, Prodziekan ds. studenckich  WNEiP - dr Monika Wakuła, Prodziekan ds. studiów WP -  prof. dr hab. Barbara Biesiada Drzazga, Prodziekan ds. kształcenia WH - dr Adriana Pogoda-Kołodziejak, Piotr Karaś - Dyrektor WUP w Warszawie Filia w Siedlcach. Za przybycie serdecznie dziękujemy Pawłowi Trojanowskiemu - asystentowi  regionalnemu Europoseł Julii Pitery, Edycie Ślubowskiej - Dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP, studentom z Wydziału Humanistycznego oraz Wydziału Nauk Ekonomicznym i Prawnym za doping oraz mediom, którzy uświetnili nasze wydarzenie. Gorące podziękowania składamy Jury i prowadzącym: pani Annie Jasińskiej, panu Pawłowi Lewczukowi oraz pani Katarzynie Misiewicz i panu Zbigniewowi Czarnockiemu za przygotowanie merytoryczne i dbanie o prawidłowy przebieg Igrzysk.

Do zobaczenia w kolejnej edycji już za rok!!!