tytulowe
3 kwietnia 2017 roku na Wydziale Humanistycznym odbył się Dzień Otwarty z Dreszczykiem. Podjęte przez wykładowców i studentów Wydziału działania dotyczyły szeroko rozumianego pojęcia "kryminał", zarówno w naukach humanistycznych, jak i społecznych. Oprócz zaproponowanych wykładów i ćwiczeń gościliśmy tego dnia znaną pisarkę kryminałów Joannę Jodełkę.

W tym dniu odwiedzili nasz Wydział uczniowie szkół: ZS nr 1 im. K.K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim, ZS nr 3 im W. St. Reymonta w Łukowie, I LO im A. Mickiewicza w Węgrowie, I LO im. B. Prusa w Siedlcach, II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach, ZSP nr 3 w Siedlcach, ZSP nr 4 im. Kazimierza Wielkiego w Siedlcach, ZSP nr 6 im. Gen. J. Bema w Siedlcach.

Wszystkim dziękujemy za przybycie i zapraszamy ponownie.

Materiał filmowy w TV Wschód.