kamil rzasa mgr01Na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Prawnych UPH odbyła się obrona pracy magisterskiej Kamila Rząsy, który ukończył studia na kierunku zarządzanie. W swoim dorobku ma on już wiele sukcesów sportowych. Zdobył m.in. brązowy medal w szpadzie drużynowej mężczyzn podczas Paraolimpiady w Rio de Janeiro w 2016 r. Aktywność sportową łączył ze studiami w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym. Pracę magisterską nt. "Zarządzanie w sporcie na przykładzie Polskiego Związku Szermierczego" przygotował pod kierunkiem prof. dr hab. Janusza Toruńskiego. Przewodniczącym komisji egzaminacyjnej był dziekan WNEiP prof. dr hab. Marek Cisek, a recenzentem dr Marcin Chrząścik. Jak podkreślił Kamil Rząsa studia w UPH były dla niego dobrym doświadczeniem i bardzo mile będzie wspominał czas spędzony w Siedlcach.