Kalendarz wydarzeń

Współczesne zastosowania informatyki

Szczegółowe informacje:
Zapraszamy na trzecią edycję Ogólnopolskiej Konferencji Interdyscyplinarnej pt. „Współczesne zastosowania informatyki”, która odbędzie się 19 maja 2017 na Wydziale Nauk Ścisłych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.

Konferencja skierowana jest do praktyków, naukowców, doktorantów i studentów zajmujących się problematyką ogólnie pojętego zastosowania informatyki we współczesnym świecie. W poprzednim roku konferencja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Gościliśmy 101 osoby z 9 ośrodków badawczych z całej Polski i przedstawicieli 3 firm, z którymi można było wymienić się wiedzą i kontaktami.
Tematyką konferencji są nowoczesne technologie i narzędzia informatyczne, ich zastosowania w różnych dziedzinach nauki, a także praktyczne rozwiązania biznesowe. 

Konferencja będzie podzielona na dwie części – panel gościnny oraz panel doktorancko-studencki. W trakcie wydarzenia przewidziana jest przerwa na kawę. Konferencja jest bezpłatna. Planowane jest wydanie publikacji pokonferencyjnej w formie elektronicznej.

Zachęcamy studentów różnych kierunków i pracowników Uczelni również do uczestnictwa biernego, a tym samym poszerzenia swojej wiedzy z zakresu wykorzystania nowoczesnych technologii informatycznych.

Więcej informacji na stronie konferencji: http://www.wzi.uph.edu.pl/

Karol Breguła


Data wydarzenia: Piątek, 19 Maj 2017 - Piątek, 19 Maj 2017

Miejsce wydarzenia: Wydział Nauk Ścisłych UPH, ul. 3 Maja 54

Kontakt: Wydział Nauk Ścisłych, dr Waldemar Bartyna, tel. kom.:669 236 145, e-mail: