oferta wns
Drodzy nauczyciele i licealiści.

Absolwenci Wydziału Nauk Ścisłych są obecnie najbardziej poszukiwani na rynku pracy, ponieważ na ogół brakuje specjalistów z tej dziedziny. Po skończeniu studiów w naszym Wydziale, na kierunkach: Chemia, Informatyka i Matematyka nie zasilisz szeregów bezrobotnych.

Chcąc spopularyzować, te wydawałoby się „trudne” kierunki studiów zapraszamy do skorzystania z zajęć popularnonaukowych, zarówno w formie wykładu, jak też ćwiczeń i laboratoriów, które przeprowadzą nasi pracownicy - wysoko wyspecjalizowana kadra fachowców.

Ze względu na wymagania sprzętowe, na zajęcia zapraszamy do pracowni naszego Wydziału. Oferujemy oczywiście gotowość przeprowadzenia zajęć w Państwa placówkach.

Poniżej zaprezentowane są przykłady tematów wykładów popularnonaukowych a także zajęć laboratoryjnych i ćwiczeń.

Jesteśmy gotowi przygotować i przeprowadzić także inne zajęcia wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom zainteresowanych grup. Profesjonalna kadra akademicka, dobre warunki lokalowe oraz różnorodna aparatura laboratoryjna gwarantują zorganizowanie zajęć na wysokim poziomie.