poradnia logopedyczna
„Chodzi [nam] o to, aby język giętki
Powiedział wszystko, co pomyśli głowa..."
Juliusz Słowacki

Decyzją Jej Magnificencji Rektor Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach powołana została Studencka Poradnia Logopedyczna (SPL), działająca przy Instytucie Filologii Polskiej i Lingwistyki Stosowanej. Jeśli potrzebujesz pomocy logopedycznej lub jeśli potrzebuje jej ktoś z Twoich bliskich – zapraszamy!

Oferta SPL skierowana jest do osób z wadami wymowy, trudnościami w czytaniu i pisaniu oraz innymi problemami z zakresu emisji głosu.

Służymy pomocą:
  • Rodzicom, którzy pragną zadbać o prawidłowy rozwój mowy swojego dziecka
  • Dzieciom – niemalże od urodzenia
  • Młodzieży szkolnej i studentom
  • Dorosłym
  • Wszystkim tym, którzy pragną podnieść swoje kompetencje językowe

Zajęcia prowadzone są pod nadzorem doświadczonych logopedów (pracowników Ośrodka Logopedycznego) przez absolwentki studiów licencjackich o specjalności Język polski z logopedią.

Proponujemy bezpłatnie: porady, diagnozę, oraz zajęcia terapeutyczne raz w tygodniu.

Terapia odbywa się w Ośrodku Logopedycznym, który wyposażony jest w nowoczesny sprzęt i pomoce dydaktyczne. Zajęcia mogą odbywać się również w domu osoby zainteresowanej.

Gwarantujemy profesjonalizm, indywidualne podejście, zaangażowanie i ochronę danych osobowych. Do pracy podchodzimy z odpowiedzialnością i wielkim sercem!

Chcesz wiedzieć więcej:
Odwiedź nas lub napisz:

Ośrodek Logopedyczny
Wydział Humanistyczny UPH w Siedlcach
ul. Żytnia 39, Siedlce
pokój: 3.15

Zadzwoń:
  • 669-708-750
Chcesz mówić ładnie?
Jesteśmy – czekamy – ćwiczyć pomagamy!
Odwiedź naszą poradnię!