Nasza uczelnia po raz drugi włączyła się do ogólnoświatowego projektu diagnozującego studentów w takich obszarach jak: innowacyjność, wpływ nauki na uczelni na rozwój postaw przedsiębiorczości, sukcesja firm rodzinnych, planowane ścieżki karier studentów. Badanie odbywa się za pomocą krótkiej ankiety on-line. Do udziału w badaniu zaproszeni są studenci oraz absolwenci (max. do 5 lat) studiów I stopnia, II stopnia, doktoranckich, podyplomowych oraz MBA – stacjonarnych oraz niestacjonarnych.

Aby studenci Naszego Uniwersytetu mogli zostać dostrzeżeni jako aktywna społeczność akademicka, prosimy Was o udział w badaniu poprzez wypełnienie ankiety. Aby przejść do badania kliknij poniższy baner.

banner mini guesss

Wśród studentów, którzy wezmą udział w GUESSS, zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody.

Projekt objęty został patronatem przez Ministerstwo Rozwoju.
Prorektor ds. rozwoju
dr hab. inż. Zbigniew Karczmarzyk, prof. nzw.

Koordynator projektu na uczelni
dr Monika Jasińska